Fokus

Ganimete Musliu shokon të gjithë me rrëfimin tronditës për babain e saj “S’kisha dashtë me kujtu këtë ngjarje”

Autori: Gazeta inFokus 10:19 | 12 November 2023

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, për herë të parë ka rrëfyer ngjarjen e rëndë që i ndodhi me babain e saj në vitet e 90-ta, ku sipas saj një doktor i asaj kohe nuk e ka futur babanë e deputetes në operim pa i dhënë para, shkruan Gazeta Infokus.

Musliu ekskluzivisht në emisionin “ZGJOHU” me Era Berishën, mes shumë emocionesh ka treguar se babai i saj ishte në gjendje shumë të rëndë shëndetësore dhe pasi ishte gjendje lufte e kishte shumë vështirë të qëndronte pranë tij.

Për të dëgjuar rrëfimin e plotë ndiqeni emisionin e plotë në platformën online Youtube, Gazeta Infokus dhe në Facebook, Infokus Plus:/Gazeta Infokus/

-Advertisement-

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Kryetari i Goppingenit të Gjermanisë mahnitet me punën e fabrikës “Comodita Home”

Të tjera