Fokus

PAMJE: “Fluturoi” mbi rrreth dhe mori shtyllën me vete, kështu përfundoi në pompë të derivateve vetura në Veternik

Autori: Gazeta inFokus 11:56 | 23 April 2024

Një aksident i rëndë ka ndodhur të dielën në Veternik ku një veturë ka përfunduar në billbordin e një pompe të derivateve.

Gazeta Infokus ka publikuar pamjet nga kamerat e sigurisë ku shihet se si vetura kishtë hipur mbi rreth dhe kishte “fluturuar” në pompë duke marrë me vete edhe shtyllën elektrike.

Ndiqni më poshtë pamjet:

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera