Fokus

Pamje nga aksidenti në Gjilan (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 15:31 | 07 March 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Gjilan, dhe sipas pamjeve që kanë dërguar nga Gjilani qytetarët, shihet se janë përfshirë një numër i madh i automjeteve.

Gazeta inFokus sjellë pamje nga vendi i ngjarjes:

Të tjera