Fokus

Goditet një këmbësor me veturë në qendër të Prishtinës, dyshohet se vozitës ishte Stresi

Autori: Halil Berisha 11:28 | 15 August 2019

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident tek Qafa në Prishtinë.

Këtu një veturë ka goditur një këmbësor, shkruan gazeta inFokus.

Gazeta inFokus mëson se këmbësori u godit nga reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.

Në vend të ngjarjes kanë dalë policia dhe ndihma e shpejtë.

Megjithatë, për këtë ende nuk ka asgjë zyrtare, derisa gazeta inFokus ka tentuar të marr një përgjigje nga policia, por kjo ishte e pamundur deri në kohën kur është publikuar lajmi./Gazeta inFokus/

Të tjera