Fokus

Bllokohet një pjesë e Prishtinës (Foto)

Autori: Halil Berisha 18:19 | 23 September 2019

Komunikacioni në kryeqytet njihet për gjendje kaotike thuajse gjatë tërë ditës.

E kjo situatë rëndohet me të madhe sa herë që ka reshje atmosferike.

Ndërsa, në këto momente, ani se reshjet e shiut nuk janë aq të mëdha, një pjesë e Prishtinës thuajse është bllokuar totalisht, shkruan gazeta inFokus.

Lexues të gazetës inFokus, kanë dërguar fotografi nga lagjja Veterniku, ku shihen kolona të mëdha të veturave.

Sipas lexuesve që i dërguan fotografitë, aty në kolonë janë duke qëndruar qe adër 1 orë dhe nuk shihet ende ndonjë lehtësim i trafikut./Gazeta inFokus/

Të tjera