Fokus

Thaçi VRESKOHET në Prevallë

Autori: Halil Berisha 15:30 | 09 August 2019

Në një situatë të nxehtë politike në vend, shefi i shtetit ka gjetur një vend goxha më të qetë.

Kështu Presidenti Hashim Thaçi, nxehtësinë politike e verore vendosi ta zbus me flladin e Prevallës, shkruan gazeta inFokus.

Por, në tentim për të treguar këtë gjë, Hashim Thaçi, si duket e ka pas problem të shkruaj një fjalë. Freski, apo Vreski.

Por, zgjedhja mes këtyre dyjave, si duket ishte e gabuar, shkruan gazeta inFokus.

“Vapën e ditës së sotme, më së miri e mund vreskia e Prevallës dhe e bjeshkëve të Sharrit. HTH”./Gazeta inFokus/

 

 

Të tjera