Fokus

Ganimete Musliu shpërthen në lot, ja çfarë i ndodh gjatë emisionit

Autori: Gazeta inFokus 20:30 | 11 November 2023

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka shfaqur shumë emocione këtë javë në emisionin “Zgjohu”, nën moderimin e Era Berishës, shkruan Gazeta Infokus.

Ajo këtë herë në rubrikën e emisionit “Ti mundësh”, është surprizuar si asnjëherë më parë nga motrat e saj me një letër tejet emocionuese.

Fjalët e bukura emocionale, shpresëdhënëse, përkrahëse e dashurie të shfaqura në këtë letër nga motrat për deputeten, e kanë bërë atë që të shpërthejë në lot.

-Advertisement-

Për të parë këto emocione të bukura e të forta nga Musliu ndiqeni emisionin e plotë në platformën online Youtube, Gazeta Infokus dhe në Facebook, Infokus Plus:/Gazeta Infokus/Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera