Fokus

Befason aktori Fisnik Ademi “Qaq kisha nevojë për punë, kom fillu kom la enë”

Autori: Gazeta inFokus 20:09 | 18 November 2023

Aktori i njohur kosovar, Fisnik Ademi, këtë javë i ftuar në emisionin “ZGJOHU”, nën moderimin e Era Berishës, ka treguar me shumë emocione disa vështirësi që i ka hasur në jetë, shkruan Gazeta Infokus.

Ai në një pjesë ka befasuar me deklaratën e tij ku ka treguar që ka punuar edhe si enëlarës për shkak që i është dashur për mbijetësën.

“Mu më është dashur me u marrë me një punë tjetër për me mbijetu, që me mujt thjesht nevojat tona personale me I realizu. Qaq kisha nevojë për punë, kom fillu kom la enë, e kam ba këtë për një qëllim, jam kanë aktor me famë secili në rrugë që mka pa um ka njoft por unë kam hek atë egon tem, kam punu dhe mka shërby shumë në jetë, e kam fitu një kulturë të punës që nuk e kam pasë, nuk jam dorëzu”, është shprehur aktori në emisionin “ZGJOHU”.

-Advertisement-

Për të parë këto rrëfime nga aktori Ademi, ndiqeni emisionin e plotë në platformën online Youtube, Gazeta Infokus dhe në Facebook, Infokus Plus:/Gazeta Infokus/Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Auto Llapi po vazhdon zgjerimin, kompaninë lidere për auto pjesë tani mund ta gjeni edhe në Podujevë

Të tjera