Fokus

Pamjet e fundit nga vendi i ngjarjes ku u plāgosën 4 persona në Lupç të Podujevës

Autori: Gazeta inFokus 18:01 | 01 May 2024

Katër persona kanë mbetur të plagosur në fshatin Lupc të Podujevës pas një konflikti në mes të dy familjeve që përfundoi në gjuajtje me armë.

Sipas burimeve të mirëinformuara të Infokusit, dy personat të cilët janë përfshirë në këtë konflikt janë Fadil dhe Ferit Menxhiqi.

Ferit Menxhiqi:

-Advertisement-

 

Fadil Menxhiqi:

Ekipi i Gazetës Infokus ju sjell pamjet nga vendi i ngjarjes:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera