Fokus

PAMJE: Të plāgosurit në Podujevë arrijnë në Emergjencën e QKUK-së

Autori: Gazeta inFokus 18:22 | 01 May 2024

Tashmë kanë arritur në Klinikën e Emergjencës në QKUK disa nga të plagosurit nga gjuajtjet me armë në Lupç të Podujevës.

Në këtë konflikt mes dy familjesh asaj Hoxha dhe Menxhiqi mbetën të plagosur 4 persona, tre prej tyre të familjes Hoxha.

Sipas burimeve të Gazetës Infokus të plagosur me armë zjarri janë Ferat, Arianit e Sejdi Hoxha, ndërsa pjesëmarrës në këtë konflikt ishin edhe tre burra të familjes Menxhiqi, Ferit, Fadil dhe Berat Menxhiqi.

-Advertisement-

Ende nuk dihet se kush është i plagosuri i katërt.

Në vazhdim gjeni pamjet nga emergjenca në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë, ku tashmë kanë arritur dhe kanë filluar trajtimin të palgosurit.

Pamjet e fundit nga vendi i ngjarjes ku u plāgosën 4 persona në Lupç të Podujevës

Këta janë tre të plāgosurit e familjes Hoxha nga gjuajtet me ārmë në Lupç të Podujevës

 

 

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera