Fokus

Pamje nga të shtënat me a*më në Dardani

Autori: Gazeta inFokus 22:55 | 27 March 2024

Para pak minutave është raportuar për të shtëna me armë ne lagjen Dardania në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Nga informacionet e para nuk raportohet për të lënduar.

Gazeta Infokus ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes e ku shihet se Policia e Kosovës tashmë ndodhet në vendin e ngjarjes.

-Advertisement-

Po ashtu Infokus ka kontaktuar edhe me Policinë dhe është në pritje të informacioneve zyrtare./Gazeta Infokus/

Prishtina nuk gjen qetësi, të shtëna me ar*më në Dardani

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera