Munishi drejtuar gjyqtarit të katërt: “O ju na q*** qysh doni o babik”

Autori: Gazeta inFokus 16:31 | 05 November 2020

Ballkani i ka shpëtuar humbjes nga Feronikeli në fund të takimit, pasi Ermal Krasniqi shënoi për rezultatin 1-1 në minutën e 90+4’, shkruan Gazeta inFokus.

Golin për ‘industrialistët’ e realizoi Adem Maliqi, në sidën që u luajt në Drenas në kuadër të xhiros së 11-të në Superligë.

E kur rezultati ishte 1-0 për Feronikelin, saktësisht në minutën e 80’ trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, iu drejtua gjyqtarit të katërt, duke i thënë se si me reagu si mos me reagu me juve njëjtë.

Tekniku prishtinas nuk u ndal me kaq pasi përdori edhe fjal1% të ndyta.

“Po le bre allahile mos ban hajgare… si me reagu si mos me reagu, me juve njëjtë. Me reagu karton, mos me reagu karton. O ju na q*** qysh doni o babik”, dëgjohet duke i thënë Munishi gjyqtarit./Gazeta inFokus/

Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…