Sport

Lautaro për kontratën e re me Interin: Nuk e di çfarë do të ndodh

Autori: Gazeta inFokus 10:48 | 20 May 2024

Interi dhe ylli i skuadrës së tyre, Lautaro Martinez raportohet se janë afër marrëveshjes për rinovimin e kontratës së re.

Skuadra ‘Nerazure’ pak ditë më parë festojë titullin e kampionit në Itali, dhe argjentinasi ishte një nga më të mirët tek Zikaltërit.

Kampioni i botës me Argjentinën, duke folur për mediet italian, ka thënë nuk e di se çfarë do të ndodh.

-Advertisement-

Por, sipas tij, java që vjen do të jetë vendimtare.

“Nuk e di se çfarë do të ndodhë”, ka thënë Lautaro.

“Ne javën e ardhshme ne duhet të gjejmë një marrëveshje”, ka theksuar asi argjentinas.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera