Sport

KËTU mund ta shikoni LIVE duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

Autori: Gazeta inFokus 22:59 | 18 May 2024

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

Të dy boksierët kanë arritur në stadium dhe po bëjnë përgatitjet finale.

-Advertisement-

Ndeshjen mund ta shihni LIVE duke klikuar KËTU:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera