Rozë

Zmadhoi të pasmet me një operacion të rrezikshëm, në këtë gjendje ka përfunduar tani Linda Halimi

Autori: Gazeta inFokus 16:08 | 30 September 2021

Këngëtarja kosovare, Linda Halimi ka postuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Ajo së fundi u komentua dhe u bë lajm në media për ndërhyrje në të pasme.

Halimi, në fotografitë e publikuar më parë tregoi se ka bërë operacion estetik për të hequr dhjamin nga pjesët e tjera të trupit duke e shtuar në të pasmet e saja.

Në imazhet e fundit ajo vjen me ndryshimin në pamje.

Në imazhet e fundit ajo vjen me ndryshimin në pamje.

Të tjera