Rozë

Me fustan të zi pas trupit, Luana Vjollca më magjepsëse se kurrë/Pamje

Autori: Gazeta inFokus 13:01 | 24 April 2024

Luana Vjollca, këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, di gjithmonë si të surprizojë.

Moderatorja ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku duket më magjepsëse se kurrë

Këngëtarja na shfaqet me një fustan të zi pas trupit, që i vënë në pah format perfekte.

-Advertisement-

Epo fotot e Luanës nuk të lënë shumë hapësirë për koment, ndaj ju ftojmë të shihni galerinë e mëposhtme.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Black Friday ne Artmotion

Të tjera