Rozë

Gjithë vëmendja në Londër i shkon Luana Vjollcës

Autori: Gazeta inFokus 22:00 | 24 April 2024

Modertaroja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca pas një përudhe të angazhuar me projekte ka vendosur t’i kaloj disa ditë pushimi në Londër.

Ajo përmes disa fotove që ka postuar ne ‘Instagram’ ka treguar qe po i shijon këto ditë atje.

-Advertisement-

Përveç anagzhineve te shumta kujtojmë se Luana nuk i lënë mbas dore udhëtimet.

Pak jave më pare ajo ishte edhe në Itali ku e shijoj kohën me familjen.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera