Rozë

Donaldi bën deklaratën e shumëpritur për Romeon

Autori: Gazeta inFokus 12:07 | 25 April 2024

Romeo padyshim është ndër banorët më të komentuar jashtë dhe brenda në shtëpinë e BBVA.

Dje një dron i arritur në shtëpi ka mërzitur Romeo me mesazhin që përqoj brenda tij.

Duket se ky gjest e ka nevrikosur Donaldin, i cili më në fund po bënë veprimin që ndjekësit po e prisin tash e sa kohë.

-Advertisement-

Donaldi ka postuar një story me Romeon dhe poshtë saj ka shkruar:

” Syt nga qielli neser”

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera