Rozë

Kriset marrëdhënia e Romeo Veshaj dhe Heidi Baçit, aktori Jul Deda “mollë sherri”

Autori: Gazeta inFokus 11:51 | 24 April 2024

Konkurrentja ishte mërzitur me banorin, sepse ai e la vetëm atë në suitën që “Vëllai i Madh” i surprizoi çiftin.

“Prekem se janë më të rëndësishme sqarimet me Julin sesa me hedh “funn” me mua”– i tha Heidi, megjithëse Romeo u shpreh se kjo gjë nuk është e vërtetë.

Banorja i tha aktorit që ti kërkonte falje, ndërsa ky i fundit u shpreh: “Të thashë njëherë. U mërzite dhe më shan mua. A je normale moj, më ka kapur koka?”, ndërsa Heidi shpërthen në të qeshura.

-Advertisement-

Pjesë nga debati:

Heidi: Nuk po bëj lojë

Romeo: Ku u preke moj shpirtë?

Heidi: Prekem se janë më të rëndësishme sqarimet me Julin sesa me hedh “fun” me mua

Romeo: Ok, kështu do të më nxjerrësh mua? E mendon kështu? Ti i mendon më të rëndësishme debatet me Julin sesa të qëndroj me ty!

Heidi: Unë u mërzita

Romeo: E kuptoj

Heidi: Jo se kupton fare

Romeo: Të zihem unë me ty për Julin?

Heidi: Thuaj më fal

Romeo: Të thashë njëherë. Si vjen të më përmendësh Julin mua? Je në terezi?

Heidi: Çfarë bërë? Tani unë e kam fajin?

Romeo: Jo se ke ti fajin….

Heidi: Po unë u mërzita

Romeo: U mërzite dhe më shan mua. A je normale moj, më ka kapur koka?

Heidi vazhdon të qeshë

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera