Rozë

Një detaj që i lidh me Hanën, ja çfarë mban Mozzik dhe Getinjo në shtëpinë e tyre

Autori: Gazeta inFokus 17:42 | 25 April 2024

Getinjo ka postuar një selfie të vetes në instagram, por ajo që bie në sy është sfondi i shtëpisë pas tij.

Në foto duket një pikturë e Mozzik dhe Hanës, i ngjitur pas muri.

Mesa duket ky detaj kaq i bukur i kujton ato vogëlushen që jeton larg.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera