Rozë

Gresa Hoti trondit rrjetin me fotot në bikini, ekspozon me shumë se ç’duhet!

Autori: Gazeta inFokus 17:24 | 24 April 2024

Modelja shqiptare Gresa Hoti I ka lënë të gjithë gojëhap-ur me fotot e fundit në rrjete sociale.

Ajo ka pozuar para kamerës me bikini të zeza, duke vënë në pah linjat perfekte.

Në këtë imazh, modelja nga Malisheva gati ka ekspozuar më shumë se ç’duhet.

-Advertisement-

Kujtojmë se shqiptarja e Kosovës jeton dhe punon në Itali prej vitesh.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera