Rozë

“Vipat e Bllokut” demaskojnë Festa Qoqaj, tmerron me pamje

Autori: Gazeta inFokus 22:15 | 23 July 2021

Festa Qoqaj është kthyer në një nga femra më të komentuar të momentit.

E kjo krejt falë formave të trupit dhe “bukurin” të cilën e përcjell në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Faqja “Vipat e Bllokut”, ka zgjedhur sot Festen ta demaskojë.

Në fotografi Festa shihet më e shëndoshur dhe krejt ndrysh qysh e shohim ne.

Për më shumë vlerësoni vet

Të tjera