Rozë

Video mesnate nga Angela Martini

Autori: Gazeta inFokus 23:47 | 15 May 2021

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, duke marrë vëmendjen e fansave me paraqitjet atraktive.

Njëlloj Martini ka vepruar edhe sonte me videon e fundit tek ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social , e që për kaq tè pakét seconda dëshmon veçantinë e saj ndër modelet e kërkuara e të pëlqyera botërore.

Të tjera