Lajme

E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Autori: Gazeta inFokus 16:29 | 03 July 2023

Fillimi I Korrikut solli edhe fituesin e trete të lojës shpërblyese nga Artmotion prej 10,000 EUR. Perzgjedhja e fitueses fatlume eshte bere ne emisionin OXYGEN SHOW dhe shpërblimi I madh prej 10,000 EUR I shkon znj. Zahide Asani nga Fushe Kosova, abonuese në Pakon Premium Plus.

Z. Zahide Asani nga Fushe Kosova, është fituese e trete e lojës shpërblyese n’plus me Premium, n’Plus me Cash’, me cmimin premi prej 10,000 EUR, e cila ka filluar në Prill dhe do jipet cdo muaj klienteve të cilët janë apo do të abonohen në pakon Premium Plus.

Artmotion nga data 5 Prill ka filluar me lojën për të fituar 10.000€ cash për të gjithë klientët e pakos Premium PLUS, të cilët në mënyrë automatike janë pjesë e lojës!
Artmotion, ju uron shumë fat dhe suksese, si dhe ju falenderon për besnikërinë tuaj, ndaj Artmotion

-Advertisement-

Vizitoni pikat e shitjes së Artmotion për t’u informuar më shumë, apo kontaktoni në 0800 20 600!
#Artmotion
#10mijeCASH
www.artmotion.net

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera