Rozë

Tuna godet me një thënie pas ndarjes

Autori: Gazeta inFokus 15:22 | 14 January 2021

Këngëtarja, Tuna së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave roze për ndarjen me Patrisin.

Ajo ka udhëtuar drejt Amerikës dhe gjithashtu ka ndërruar mbiemrin e të birin në “Instagram”.

Ndërsa, Tuna ka publikuar në “Instastory”, një shprehje në të cilën thotë: “E ngecur në një gjeneratë ku besnikëria është vetëm tatuazh, dashuria është thjesht një shprehje dhe gënjeshtra është e vërteta e re”.

Nëpërmjet kësaj mund të themi se këngëtarja ka dhënë një mesazh, që ndarja nga Patrisi ka ardhur si pasoje e gënjeshtrave e ndoshta një tradhtie të mundshme.

Të tjera