Rozë

Të gjithë sytë tek Rihanna, ajo shkëlqen në mbrëmjen madhështore ‘Met Gala’ (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:09 | 02 May 2017

Vitin e kaluar ajo nuk mori pjesë në Met Gala, por duket se këtë vit ishte siguruar që e gjithë vëmendja të përqendrohej tek ajo.

Sikurse ndodh në evente të tilla madhështore si Met Gala, të gjithë i kanë sytë tek yjet e preferuar të tyre, por edhe vetë yjet tek veshjet dhe performancat e njëri-tjetri. Por një paraqitje të tillë siç është shfaqur ylli i muzikës pop Rihanna në tapetin e kuq të këtij eventi, rrallë ndodh të shikojmë.

Rihanna kishte zgjedhur të vishej më një fustan nga koleksioni i Comme Des Garcons 2016, i cili ngjante si lule.

Me një paraqitje të tillë ajo vodhi gjithë qendrën e vëmendjes në mbrëmjen më të madhe të yjeve.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera