Rozë

Rritet temperatura në Big Brother, dy banoret VIP provokojnë me këtë kërcim sensual

Autori: Gazeta inFokus 20:21 | 08 October 2021

Janë vetëm ditët e para të Big Brother VIP, por shumë gjëra po ndodhin.

Të famshmit e shtëpisë më të vëzhguar shqiptare kanë nisur të shfaqen lirshëm.

Por, sot temperaturat në shtëpi janë ‘rritur’.

Gazetarja e Fiks Fare, Paloma dhe modelja Beniada kanë provokuar me një vallëzim shumë sensual.

Me lëvizjet provokuese ato kanë bërë që njerëzit të qëndrojnë para ekraneve dhe të shijojnë kërcimin e tyre.

Të tjera