Rozë

Motra e Norës dhe Erës ekspozon gjoksin gjigant

Autori: Gazeta inFokus 23:30 | 24 June 2021

Motrat Nora dhe Era Istrefi, janë të njohur për publikun shqiptarë.

E jo më pak është e njohur edhe motra e tyre Nita, shkruan InfoKosova.

Ndonëse Nita nuk merret me muzikë, bukuroshja merr vëmendje çdo herë.

Në një fotografi të publikuar nga Era, shihet Nita e ulur në një divan kafeneje teksa gjoksin e kishte ekspozuar.

Motrat Istrefi janë të njohura edhe për format e tyre të trupit perfekt.

Të tjera