Rozë

Me pantallonat e ulura poshtë, këngëtarja shqiptare super “hot” në mes të dëborës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:32 | 10 January 2020

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të komentuara për jetën luksoze që bën. Është fjala për Adelina Tahirin, e cila nuk e ka aspak problem që ta ekspozojë në postimet që bën në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në “Instagram”, Adelina ndan me ndjekësit foto apo video nga më të ndryshmet, duke nisur nga pozat me bikini, blerjet e shtrenjta dhe udhëtimet luksoze.

Por ditën e sotme, këngëtarja ka zbuluar se ndodhet me pushime në një vend me dëborë. Nga aty, ajo ka shkrepur një foto mjaft provokuese, që jo shumë persona do kishin guxim ta bënin.

Në foton në fjalë, Adelina shfaqet në mes të dëborës e veshur me një palë pantallona të zinj. Ndërkohë bluzën dhe xhupin i ka ngritur lart, duke nxjerrë kështu barkun jashtë. Por ajo që bie në sy, është se Tahiri ka ulur pak pantallonat, duke treguar kështu tangat.

Të tjera