Rozë

Linda Halimi reklamon format perfekte që ka arritur

Autori: Gazeta inFokus 22:55 | 17 June 2021

Linda Halimi ka arritur që të bëj një ndryshim drastik tek vetja.

Ajo me pozat e shumta që publikon, gjithmonë duket perfekte dhe qëndron aktive në lajmet rozë

Pasi që në shumë imazhe ekspozon trupi, shihet që ajo po e mban në formë trupin e saj.

Edhe këtë herë, me një imazh të bukur në veshje të ngushtë ajo duket tërheqëse.

Në mbishkrimin e një prej imazheve, Halimi i ftoi fansat të qëllojnë vendin e radhës në të cilin po udhëton, gjersa ka bërë me dije se nga fundi i korrikut do të rikthehet sërish në Shqipëri.

Të tjera