Rozë

Ky është urimi i Taynës për Kejvinën

Autori: Gazeta inFokus 21:56 | 02 June 2020

Tayna i bëri urim special Kejvinës për ditëlindje.

Kejvina Kthella me këtë datë feston ditëlindjen, andaj urime të shumta shkuan në adresë të saj.

Me rastin e ditëlindjes, modelen e uroi edhe shoqja e saj, reperja Tayna, e cila ndau një video duke u argëtuar me të.

“Urime ditëlindjen e bukura Kejvina Kthella, të dua dhe më mungon. Të uroj gjithçka që të dëshiron shpirti e zemra”, ishte urimi i Taynës për ditëlindjen e Kejvinës.

Dyshja njihen për miqësi të mirë me njëra-tjetrën, ngase janë parë bashkë edhe në udhëtime jashtë vendit.

Kujtojmë se Kejvina Kthella gjatë këtyre muajve të pandemisë ishte në Los Angeles, ku ishte duke mbajtur një kurs aktrimi.

Të tjera