Rozë

Kjo është shtëpia përrallore e Alban Mehmetit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:30 | 11 May 2017

Ai është njëri ndër këngëtarët më të njohur në skenën muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Alban Mehmeti.

Albani përveç muzikës që bën, është edhe një bashkëshort dhe një baba shumë i përkushtuar.

Ai është i martuar me bukuroshen Fjolla dhe janë prindër të Lurnit të vogël.

Por a e dini se në çfarë shtëpie të bukur jetojnë ata?

Së fundmi Fjolla në profilin e saj në Instastory ka postuar një fotografi ku shihet duke ngrënë mëngjes e në pamje është shtëpia e tyre që duket shumë e bukur.

Kujtojmë se këngëtari Alban Mehmeti njihet edhe si anëtar i grupit ‘Aurora’ që përbehej edhe nga Nazmi Sfishta dhe Ylli Vataj.

Albani tashmë punon si solo këngëtar dhe është shumë i kërkuar edhe nëpër dasma.

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera