Rozë

Kida pa reçipeta në tavolinë buke

Autori: Gazeta inFokus 12:21 | 14 September 2020

Kida duket tërheqëse në fotografitë e fundit. Kida ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, të cilat i kishte shkrepur gjatë xhirimeve të klipit të ri.

Në ato fotografi, këngëtaren e shohim të veshur me një palë pantallona të gjelbër dhe një bluzë të bardhë, të shkurtër. Nën bluzën e bardhë, Kida nuk mbante fare reçipeta, teksa ishte ulur pranë një tavoline për të shijuar një pije.

Kujtojmë se “Edhe sa” mban titullin kënga e re e Kidës, e cila po pritet mirë nga fansat e saj, ndërsa ajo nuk e ka ndalur punën për projekte tjera.

Të tjera