Rozë

Georgina provokon me foto nga prapa në ashensor

Autori: Gazeta inFokus 20:33 | 18 October 2020

Georgina vuri në plan të parë të pasmet në foton e fundit.

Georgina Rodriguez vazhdon të marrë vëmendjen e ndjekësve me paraqitjet në rrjete soiale, shkruan lajmi.net.

Derisa Ronaldo është në vetizolim për shkak të infektimit nga COVID-19, ajo nuk po i ndal fotografitë joshëse.

Së fundi, bukuroshja u shfaq e veshur me veshje sportive në një imazh të realizuar në ashensor, teksa provokoi keq me të pasmet.

Për të arritur këto linja trupore, Georgina është kujdesur me ushtrime në palestër dhe vazhdon të ushtrojë ende.

Kujtojmë se Rodriguez së fundi ka pozuar për “Vogue Brasil”, ku u shfaq e veshur me xhaketë të brendit “Louis Vuitton”.

Të tjera