Rozë

Djali i Pajtesës ju ‘shkrin’ me pamjen, aktorja vjen me këtë imazh

Autori: Gazeta inFokus 23:35 | 24 November 2020

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Sot, ajo ka postuar foton më të ëmbël të djalit.

Duket se djali i Pajtesës po bëhet një kopje e nënës.

Të tjera