Rozë

Çfarë po ndodh mes Arta Nitaj dhe vëllait të Donaldit, Romeos

Autori: Gazeta inFokus 17:15 | 03 January 2022

Vitin e Ri 2022 shumë personazhe publike e kanë pritur jashtë trojeve shqiptare. Destinacioni i shumë artistëve ishte Dubai.

Modelja Arta Nitaj vendosi që këto ditë të ftohta t’i shijojë në të nxehtin e madh të Dubait. E me të ishin edhe modelet e tjera Kejvina Kthella dhe Arta Elezaj.

Por përveç tyre në Dubai u pa edhe Romeo Veshaj.

Mediat rozë shkruajnë se ekzistojnë dyshime për një shoqëri mes Arta Nitaj dhe Romeo Veshaj.

Të dy kanë postuar foto nga i njëjti vend dhe në të njëjtën ditë.

Asnjëri nga ta nuk kanë postuar ndonjë foto të përbashkët por vetëm dihet se Dubai po i argëton ata.

Të tjera