Rozë

Arbenita sjell fotot e shtrirë në tokë, ekspozon gjoksin në veshjen e përditshme

Autori: Gazeta inFokus 17:00 | 19 September 2021

Arbenita publikoi imazhet plot stil në Instagram.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, cilësohet si njëra ndër modelet shqiptare më të bukura.

Arbenita e cila është e njohur për bukurinë natyrale, është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe poston imazhe apo video me partnerin e saj teksa janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Bukuroshja solli së fundi disa fotografi ku shihej me paraqitjen e radhës në të zezë.

Ajo jo rrallë herë shfaqet provokuese në rrjete sociale duke postuar imazhe të ndryshme me veshje të ngushta duke theksuar linjat trupore dhe kështu ka vepruar edhe së fundi.

Me pozat joshëse e me paraqitjen në rroba të përditshme, ajo nuk ngurroi të ekspozonte gjoksin e bujshëm, duke pranuar pëlqime dhe komente pas publikimit në Instagram

Të tjera