Lajme

Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Autori: Gazeta inFokus 20:11 | 04 April 2024

Comodita Home ka krijuar një ofertë të veçantë, që ju jep mundësinë të përmirësoni eksperiencën tuaj të gjumit, poashtu duke kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.  Duke u përfshirë në këtë ofertë të jashtëzakonshme, ju jo vetëm që do të përfitoni dyshek të ri të kualitetit të lartë, por gjithashtu, dysheku i vjetër do të ju llogaritet me çmim 50 €.

Ju nuk keni nevoj të hudhni dyshekun tuaj të vjetër, ju keni mundësi të fitoni 50 €! Comodita ta blen dyshekun e vjetër, e të jep dyshek të ri Cloud për vetëm 549 €!

Dysheku Cloud, është një përvojë që çon gjumin tuaj në një nivel të ri të komoditetit dhe qetësisë. Përdorimi i teknologjisë së fundit të prodhimit, kombinuar me materiale të cilësisë së lartë, siguron një ndjenjë unike dhe një mbështetje të plotë për trupin gjatë gjumit. Për më tepër, me një çmim promocional prej vetëm 599 €, duke e llogaritur dyshekun e vjetër tuaj 50 €, ky dyshek është një investim i arsyeshëm në çmimin prej 549 €.

-Advertisement-

Për ju që nuk ju duhet dysheku i vjetër, Comodita Home ju merr atë dhe sjell dyshekun e ri Cloud me transport falas. Kjo kampanjë është projektuar me qëllim të mbrojtjes së ambientit.

Comodita Home të ofron gjithmonë mundësi! Ta merr dyshekun e vjetër 50 € dhe të jep Cloud të ri! Vetëm me 549 €, ëndërro në dyshek të ri Cloud!

Për t’i parë ofertat tjera për festën e Bajramit të rreth 5000 produkteve vizito dyqanet tona, bleni online nga shtëpia në webfaqen www.comoditahome.com, në aplikacionin Comodita Home, rrjetet sociale në Facebook dhe Instagram, apo të telefononi në 0800 25000 ku përfitoni falas transportin deri në adresën tuaj. Gjithashtu kurseni duke blerë shpejt nga ofertat më të mira në Tvshop.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova synon të rrisë ndërgjegjësimin lidhur me çrregullimet e spektrit të autizmit në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin

Të tjera