Rozë

Arbenita me poza provokuese para pasqyrës, paraqitet joshëse në fustan të zi

Autori: Gazeta inFokus 17:25 | 05 October 2021

Arbenita Ismajli është mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe ndan postime të ndryshme me fansat e saj.

Modelja e njohur shqiptare, llogarinë personale të Instagram-it e shfrytëzon edhe për të promovuar brendet të ndryshme imazh i të cilave është vet ajo.

Ndërsa, ajo që merr vëmendjen çdo herë janë linjat joshëse të modeles, nga imazhet provokuese që sjell.

Edhe së fundi, Arbenita ka pozuar tërheqëse para pasqyrës e veshur në një fustan të zi, teksa dukej elegante dhe atraktive në të njëjtën kohë.

Bukuroshja dukej më në formë se asnjëherë më parë, duke e dëshmuar edhe një herë se është një nga nënat më joshëse shqiptare.

Kujtojmë që modelja dhe partneri i saj, reperi Fero, në muajin prill u bë prindër për herë të parë.

Të tjera