Rozë

A e keni ditur çka janë mes vete Morena Taraku dhe Gjiko?

Autori: Gazeta inFokus 16:43 | 10 November 2021

Plot figura të estradës që kanë lidhje familjare mes vete, por që publiku nuk e di.

Kështu ndodh edhe për Morena Tarakun dhe Gjikon, ku të dy janë kusherinj mes vete.

Madje këtë e pati zbuluar vetë Morena, ku dhe ia publikoi këngën “Papuqe Gucci”, Gjikos në llogarinë e saj në Instagram, derisa e uroi duke i thënë “Bravo kushëri”.

Por, pavarësisht kësaj, dyshja ende nuk kanë ardhur me ndonjë bashkëpunim të tyre./Reporteri

Të tjera