Rozë

Zaimina do t’iu lë pa gjumë me këtë foto (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 23:09 | 11 May 2017
Dikur ishte ‘Miss’ kurse sot është këngëtare.

Por, kohëve të fundit Zaimina Vasjari po realizon shumë fotografi, si të thjeshta, ashtu edhe profesionale, shkruan lajmi.net

Ajo në Instastory sot ka hedhur një fotografi që do t’i lë shumë meshkuj pa gjumë,

E ulur në shkallë dhe vetëm me të brendshme, Zaimina dukej shumë provokative dhe tejet seksi në të njëjtën kohë.

18471581_2296933823865439_1091478603_n

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera