Rozë

Violeta Kajtazi e ka kojshiken për merak

Autori: Gazeta inFokus 21:04 | 28 May 2020

Violeta Kajtazi është këngëtarja e njohur e muzikës popullore dhe je vetëm, e cila si shumë nga koleget e saj e ka vënë në pauzë karrierën muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Violeta, ka treguar se periudhën e izolimit e ka kaluar me motrën dhe mbesën e saj, ndërkohë që nuk i ka munguar as shoqëria me Lorin.

Dihet që dy këngëtaret kanë një raport të shkëlqyer dhe janë si familjare, e kjo falë profesionit, por edhe “kojshillakut”.

Ndryshe, Kajtazi ka bërë të ditur që e ka gati një projekt, të cilin do ta sjell së shpejti, shkruan “Kosovarja”.

Të tjera