Rozë

Vera Ora publikon pamje duke vallëzuar së bashku me vajzën e saj Ritën

Autori: Gazeta inFokus 23:17 | 14 January 2020

Rita Ora dhe nëna e saj po e shijojnë në maksimum muzikën.

Nëna e Rita Orës, Vera Ora, e ka ndarë me ndjekësit një video, shkruan lajmi.

Në videon e postuar ajo shihet duke vallëzuar së bashku me nënën e saj, Vera Orën dhe ato duket se po e shijojnë në maksimum muzikën.

Këtë postim e ka bërë në prag të ditëlindjes. Vera Ora thotë se ditëlindja e saj është me datën 17 të këtij muaji dhe festa vetëm se ka filluar.

Të tjera