Rozë

Uresa Zogu – “Kim Kardashian” e Komoranit që po trazon ujërat në rrjete sociale

Autori: Gazeta inFokus 19:29 | 14 January 2020

Padyshim që Kim Kardashian mban primatin sa i përket formave trupore që posedon, por duket se së fundmi edhe vajza nga Kosova mund të krahasohet me të, shkruan GazetaBlic.

Uresa Zogu është vajza nga Kosova e cila po pushton rrjetet sociale me fotografitë që publikon. Pothuajse çdo postim i saj është tejet provokativ, e që padyshim dhe pëlqimet e komentet drejt saj nuk mungojnë.

Uresa nuk heziton aspak të ekspozojë format bombastike para 17 mijë ndjekësve të saj. Më poshtë mund të shikoni fotot.

View this post on Instagram

🐆

A post shared by Uresa Zogu (@urhazo) on

Të tjera