Rozë

Tayna ‘godet’ me foton e fundit

Autori: Gazeta inFokus 19:06 | 06 June 2021

Rep-artistja e njohur, Tayna, për tre vite me radhë ka arritur të ndër këngëtaret më të pëqlyera nga publiku.

Ajo vazhdimisht sjellë këngë për fansat e saj, të cilat marrin miliona klikime në Youtube.

Gjithashtu është mjaftë e komentuar edhe për shkak të stilit dhe dukjes së saj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto, ku vë në fokus të pasmet.

“Rrobat ka kush i rregullon, me rëndësi poza”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

“Ti harro” në anën tjetër është kënga e saj e fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Azet.

Të tjera