Rozë

Si duket sot vogëlushja më e bukur e botës (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:02 | 13 April 2019

Ishte vetëm 6 vjeçe kur në vitin 2007 u quajt “vajza më e bukur në botë”. Fillimisht Thylane Blondeau ishte në listën e 100 fytyrave më të bukura të atij viti.

Sot Thylane Blondeau është rritur por është ende e bukur dhe ka arritur në majën e tabelës së “Tc Candler” në vitin 2018, e cila më parë kishte zgjedhur si më të bukurat e planetit Michelle Pfeiffer dhe Nicole Kidman.

Thylane filloi modelimin kur ishte vetëm 4 vjeçe për Jean Paul Galtier dhe10 vjeçe ajo u zgjodh nga Tom Ford si një modele për kompaninë e modës ‘Vogue Franc. Pastaj vazhdoi karrierën si modele dhe sot është në mesin e më të kërkuarve nga stilistët dhe revistat e modës.

img src=”https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2019/04/07b_gettyimages_531374240.jpg” alt=”” width=”660″ height=”480″ class=”alignnone size-full wp-image-819255″ />

Të tjera