Lajme

Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered By Arizona State University

Autori: Gazeta inFokus 14:55 | 02 November 2023

Ndjek lëndë direkt nga Thunderbird School of Global Management, Shkolla #1 në botë për ‘Global International Trade’.

➡ INFORMOHU ONLINE çdo kohë, këtu: https://universum-ks.org/kerko-info/

-Advertisement-

▶ Shiko disa nga #ligjeruesit këtu: https://rb.gy/sjvv1
▶ Shiko disa nga #lëndët këtu: https://rb.gy/3tr7s

UNI – Universum International College ka partneritet me Arizona State University, i renditur nr. #1 në Shtetet e Bashkuara për Inovacion sipas “US News & World Report” për nëntë vite me radhë, duke i’u ofruar kështu studentëve arsimim të klasit botëror dhe diplomë të fuqizuar nga Arizona State University.

Studentët e nivelit MASTER përfitojnë:

✔️Diplomë të Fuqizuar nga Arizona State University

✔️Diplomë te njohur ndërkombëtarisht

✔️Sistem modular, ligjerata fizikisht apo online

✔️Orar fleksibil, ligjërata në mbrëmje dhe gjatë vikendeve

🌍 Eksploro Evropën gjatë studimeve, përfito BURSË të plotë për studime në njërin nga 221 Universitetet partnere të Evropës.

✔️Mundësi për Diplomë të Dyfishtë në Amerikë.

INFORMOHU këtu: https://universum-ks.org/kerko-info/

Krijimi i mundësisë për të punuar si Specialist i të Dhënave, Inxhinier i të Dhenave, Zhvillues i Software-ve, punësimi në kompani të medha vendore dhe ndërkombëtare, si dhe mundësia për hapur kompaninë tuaj në ofrimin e shërbimeve për menaxhim dhe analizim të të dhenave, janë pasqyra reale pse drejtimi i Shkencave së të Dhënave është programi më i kërkuar në tregun tonë.

Për të transformuar pasionin tuaj për menaxhimin e të dhënave në një karrierë përmbushëse me programin Master në Shkencë e të Dhënave, për më shumë informacione kliko KËTU.

Për më shumë informata rreth programit kontakto +38344144062, [email protected] ose ndiqni UNI në facebook dhe instagram.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera