Rozë

Shyhrete Behluli ndalon veturën në mes të rrugës për të bërë fotografi me peisazhin e ylberit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:25 | 17 May 2017

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shyhrete Behluli është gjithnjë e angazhuar me projekte muzikore dhe ahengje të ndryshme.

Ajo ka me mijëra fansa, dhe është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat ndonjë fotografi nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Shyhretja ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku ka treguar se ka pasur rastin të shijojë një pamje mjaft tërheqëse sot (e martë) gjatë vozitjes me veturë.Ajo ka ndaluar qëllimisht veturën, vetëm e vetëm për të dalë jashtë dhe për të realizuar një fotografi me peisazhin e bukur të ndriçuar nga ylberi, i dalë pas pushimit të shiut.
“Është kënaqësi kur sheh ylberi, ndaj ja vlejti për një foto” (sic.), shkruan këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, ajo ka bërë të ditur që shumë shpejt do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera