Lajme

Shpejtim Bulliqi reagon pas fitores në Podujevë

Autori: Gazeta inFokus 22:33 | 14 November 2021

Kryetari i zgjedhur i Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka reaguar pas fitores në këtë komunë, shkruan Gazeta Express.

“Vullneti qytetar nuk përmbyset nga paratë e pista”, ka shkruar Bulliqi në një postim në “Facebook”.

Më tutje, Bulliqi tha se fitorja i dedikohet gjithë qytetarëve të ndershëm dhe punëtorë.

“Vullneti qytetarë nuk përmbyset nga paratë e pista. Kjo fitore i dedikohet të gjithë qytetarëve të ndershëm e punëtorë të Llapit e Gollakut! JU FALEMINDERIT! ❤️”, ka shkruar ai.

Të tjera