Rozë

Shkurta e ka ditëlindjen sot, ja sa vjet po i bën ajo

Autori: Gazeta inFokus 19:56 | 18 November 2021

Shkurte Fejza sot feston 60 vjetorin e lindjes

Këngëtarja e njohur kosovare e njohur si ‘Bilbili i Mushtishtit’ ka lindur me 18 nëntor në vitin 1961.

Ndërsa, sot njëra nga ikonat e muzikës popullore ka 60 vjetorin e lindjes.

Ishte vetë, Shkurte Fejza e cila ndau një imazh të saj në rrjete sociale teksa tregoi se sot ka ditëlindjen dhe mbush 60 vjet.

Urime edhe shumë tjera për këngëtaren.

Të tjera